HomeNa sygnale24-letni kierowca śmiertelnie potrącił 39-latkę. Odjechał z miejsca wypadku, zwłoki kobiety leżały w rowie

24-letni kierowca śmiertelnie potrącił 39-latkę. Odjechał z miejsca wypadku, zwłoki kobiety leżały w rowie

śmiertelne potrącenie

6 lutego 2022 roku funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia 39-letniej kobiety do którego doszło dwa dni wcześniej w miejscowości Pękoszew,. Podejrzany usłyszał zarzuty i grozi mu nawet 12 lat więzienia.

5 lutego 2022 roku w godzinach porannych dyżurny skierniewickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zwłok kobiety znajdujących się w przydrożnym rowie w miejscowości Pękoszew przy drodze krajowej numer  70. Na miejscu zostały wykonane czynności procesowe pod nadzorem  prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej. Ślady wskazywały, że kobieta została potrącona przez samochód. Z dalszych ustaleń wynikało, że do zdarzenia mogło dojść dzień wcześniej w godzinach wieczornych, gdy kobieta wracała do domu z sąsiedniej wsi. Pokrzywdzona to 39-letnia mieszkanka miejscowości Pękoszew.  W wyniku intensywnych i szeroko zakrojonych działań, skierniewiccy policjanci wytypowali sprawcę. Już następnego dnia od zgłoszenia został zatrzymany 24-letni mieszkaniec gminy Kowiesy, który jest podejrzewany o spowodowanie wypadku kierując samochodem marki ford transit. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty i grozi mu 12 lat więzienia.  Nie był wcześniej notowany.

Groźny pożar hurto
Do szpitala z dzieck
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.