HomeWojewództwo+15-letnia dziewczyna trafiła do szpitala! Brała narkotyki i piła alkohol!

15-letnia dziewczyna trafiła do szpitala! Brała narkotyki i piła alkohol!

pijana nastolatka

Policjanci zatrzymali 22-latka, który usłyszał zarzuty udzielania narkotyków małoletnim oraz ich rozpijania. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 Kilka dni temu, opoczyńscy policjanci zostali powiadomieni przez lekarzy, że na oddział ratunkowy szpitala w Opocznie trafiła 15-latka pod wpływem amfetaminy i alkoholu. Policjanci rozpoczęli pracę nad ustaleniem okoliczności w jakich dziewczynka zażyła zabronione substancje. Krok po kroku mundurowi, zarówno z zespołu do spraw nieletnich oraz kryminalni, docierali do informacji dotyczących zajścia z udziałem małoletniej. Okazało się, że oprócz hospitalizowanej 15-latki, alkohol i narkotyki zażywała też jej rok młodsza koleżanka.

Kolejne ustalenia, doprowadziły policjantów do 22-letniego mężczyzny, który jak się okazało częstował nastolatki alkoholem oraz amfetaminą. Zebrane w sprawie dowody, pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutów udzielania substancji odurzających małoletnim oraz rozpijania małoletnich. Sąd Rejonowy w Opocznie na wniosek prokuratora, 21 lutego 2024 roku, zastosował wobec 22-latka tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwa młodemu mężczyźnie grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ:
Próbował wręczyć
Pijany 23-latek skas
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.