HomeTemat główny12-latek w rękach policji! Jadąc hulajnogą wyrządził szkód na 35 tysięcy zł!

12-latek w rękach policji! Jadąc hulajnogą wyrządził szkód na 35 tysięcy zł!

hulajnoga

Do Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach wpłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu 11 lamp oświetlenia niskiego przy ulicy Zamkowej. Zdarzenie zarejestrował monitoring Straży Miejskiej w Pabianicach. Straty wyceniono na kwotę 35 000 złotych. Nieletni za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Policjanci z Zespołu do spraw Nieletnich i Patologii pabianickiej jednostki Policji ustalili sprawcę uszkodzenia mienia. Odpowiedzialnym za ten czy okazał się być 12-letni pabianiczanin, który jadąc hulajnogą poobijał 11 lamp oświetleniowych.

Okazało się, że uszkodzeniu uległa obudowa lamp, a straty sięgają 35 000 złotych. Policjanci natychmiast zajęli się ustalaniem sprawcy przestępstwa.

Podczas czynności służbowych okazało się, że chłopiec to osoba nieletnia. Sprawa trafiła w ręce policjantów z Zespołu do spraw Nieletnich i Patologii pabianickiej komendy. Mundurowi błyskawicznie ustalili, że za uszkodzeniem mienia stoi 12-letni pabianiczanin. Chłopiec za swoje zachowanie, stanowiące przejaw demoralizacji, odpowie przed sądem rodzinnym.

Przeżyła dramat w
Pierwsza Komunia Św
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.