Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

obciach na twarzy prezydenta
Poddębice Powiat poddębicki Temat główny Warto przeczytać

Wyborczy hejt Poddębicach! „Obciach” na twarzy prezydenta…

Zwolennicy prezydenta RP Andrzeja Dudy ostatnio chodzą po mieście i usuwają z banerów wyborczych swojego kandydata obraźliwe naklejki.

„OBCIACH” – takie naklejki znalazły się na większości banerach A. Dudy. Praktycznie wszystkie zostały już usunięte, ale strzępki na niektórych jeszcze zostały. Z łatwością można odczytać słowo, które w negatywnym świetle przedstawia urzędującego prezydenta.

Oprócz naklejek banery prezydenta są niszczone. Najczęściej czarnym sprayem zamalowywana jest twarz Andrzeja Dudy.

Nie ma co ukrywać, że w Poddębicach jest silny opór dla polityki PiS. W mieście kojarzonym z PSL-em już wcześniej głośno było o antypisowskich hasłach rozwieszanych na latarniach lub też umieszczanych na kartonach przy głównych ulicach (pisaliśmy o sprawie w „Reporterze”).

Ostatnio głośnym echem w regionie odbił się też wpis Doroty Więckowskiej, radnej PiS sejmiku wojewódzkiego w Łodzi (związanej z powiatem poddębickim), która poinformowała na swoim facebooku o montażu kamer, których zadaniem jest monitoring wyborczych banerów A. Dudy.
„Ze względu na liczne niszczenia i kradzieże banerów zamontowaliśmy kilkanaście kamer w naszym powiecie. Wizerunki wandali są już nam znane… szczególnie podziwiam odwagę tych, co niszczą w gminach: Poddębice, Zadzim i Dalików… „ – pisała na FB Dorota Więckowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.