Reporter

reporter-ntr.pl

Aktualności Powiat łęczycki Łęczyca

Wciąż można zaprojektować „witacze”

Wydłużony został termin zgłaszania koncepcji „witaczy” dla miasta Łęczyca w ramach ogłoszonego przez magistrat konkursu.

Prace zgłaszać można do 1 czerwca. Szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej urzędu miejskiego.

Konkurs na projekt nowych „witaczy” to ciekawa propozycja dla mieszkańców zwłaszcza teraz, gdy w domu spędza się więcej czasu. W wolnych chwilach warto uruchomić wyobraźnię i wykazać się kreatywnością.

Z „witaczami” w Łęczycy od dłuższego czasu jest problem. Tam, gdzie są, wymagają wymiany, gdzie indziej w ogóle ich nie ma. Miasto zaproponowało mieszkańcom przygotowanie ich własnych projektów „witaczy”. Wygra najlepsza koncepcja. Powinna ona zawierać część graficzną oraz opisową.

Jedno jest pewne – koncepcja musi być oryginalna. Należy stworzyć formę przestrzenną o charakterze informacyjnym i promocyjnym, która pełnić będzie rolę wizytówki miasta. „Witacz” powinien definiować charakter Łęczycy i stanowić charakterystyczny znak kojarzony z miastem.