Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Powiat łęczycki Łęczyca

Wakacje z Domem Kultury

Dom Kultury w Łęczycy w wakacje również pracuje dla najmłodszych mieszkańców. Poniżej informacja DK w sprawie planów na tegoroczną wakacyjną przerwę.

„Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie zmienia się – nie możemy spotykać się z Wami w takim wymiarze, w jakim byśmy chcieli. W związku z tym proponujemy zabawy online. Odbędziecie wirtualną „podróż” po Polsce, odwiedzicie cztery ciekawe regiony i wykonacie związane z nimi zadania.

Przesłać je trzeba będzie za pomocą strony Wetransfer (link znajdziecie w regulaminie i opisie). Będziecie zdobywać za nie punkty i co tydzień wygrywać BARDZO ATRAKCYJNE NAGRODY.  Za największą aktywność wygrać będzie można dodatkową cenną nagrodę. Śledźcie uważnie naszą stronę, na której znajdować będziecie instrukcje do kolejnych zadań

Natomiast w połowie wakacji zaprosimy Was na QUEST MIEJSKI, który tym razem odbędzie się w parku – również tutaj czekają na Was nagrody.

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest uważne zapoznanie się z regulaminem i przesłanie wraz z pierwszym zadaniem deklaracji udziału w zabawie,  podpisanej przez rodzica.

Gdybyście czegoś nie zrozumieli – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzin w Domu Kultury z zachowaniem środków ostrożności”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.