Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Powiat zgierski Warto przeczytać Zgierz

Uszkodzone paliki powodem krytyki straży miejskiej w Zgierzu

Straż miejska poinformowała o zakończeniu rocznego postępowania dot. zniszczenia młodego drzewka i palików. Internauta skomentował wpis i z każdym wpisem było coraz bardziej gorąco…

3 czerwca 2020 r. do Straży Miejskiej w Zgierzu wpłynęło zgłoszenie dotyczące uszkodzenia nowo nasadzonego drzewka i palików ochronnych przez kierującego ciągnikiem siodłowym z naczepą przy ul. Dąbrowskiego w Zgierzu. W wyniku prowadzonego postępowania wyjaśniającego ustalono sprawcę uszkodzenia mienia, który został pouczy oraz pokrył koszt uszkodzonych palików ochronnych na rzecz miasta Zgierza. Jak ustalono drzewko nie ucierpiało, a paliki ochronne oczywiście zostały wcześniej naprawione przez zarządcę drogi. Postępowanie zostało zakończone prawie po roku w dniu 1 czerwca 2021 r – informuje straż miejska.

„O głupie patyczki rok czasu, naprawdę byście się nie ośmieszali, że macie takie trudne sprawy i tyle czasu wam to zajmuje. Szybciej by wam poszło wystawić mandat na tego passata na chodniku” – skomentował internauta.

Straż miejska szybko odpowiedziała na kąśliwą uwagę:

„Ciekawe czy w przypadku, gdyby kierowca tego tira zawadziłby np. inny samochód, przystanek autobusowy lub pieszego, także byłby pan tak „dowcipny”. Jeżeli jako kierowca tira chciał pan zabłysnąć to niestety się panu to nie udało” – czytamy w odpowiedzi straży.

Internauta nie wytrzymał.

„Jestem pod wrażeniem tak pięknej wypowiedzi, chyba jest cały skład strażników miejskich, bo jeden by na to nie wpadł. Zazwyczaj straży miejskiej wszystko przeszkadza, by tylko nabić kasę do urzędu i żeby was utrzymywać. Myślę, że wszyscy nadal są za tym, by zlikwidować tę śmieszną formację. Nic nie wnosicie tylko szukacie jak tu pieniążki nabić. Dobrze, że wam fotoradary zabrali. Mieliście ułańskie fantazje. I my niby kierowcy wszystko niszczymy a to ciekawe bardzo, kierowcę to mandatem, ale jak grupka ludzi dewastuje to udajecie że nie widzicie, bo strach. Szczerze na waszym miejscu już bym nie pogrążał tej śmiesznej instytucji. Co do tych patyczków, to myślę że kierowca wam odkupi, zamiast tego kwiatki lepiej posadzić będzie ładniej”…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.