Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Trzecia ofiara wczorajszego wypadku! Zmarła pasażerka motocykla

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku na ulicy 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim. Na skutek zderzenia samochodu osobowego z dwoma motocyklami nie żyje dwóch mężczyzn i kobieta podróżujący motocyklami, a kobieta kierująca samochodem została hospitalizowana.

Do wypadku doszło w sobotę przed 20.00 na ulicy 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letnia łodzianka kierująca samochodem jeep wyprzedzając inny pojazd, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z dwoma motocyklami suzuki i hondą jadącymi prawidłowo.

Na skutek tego wypadku 43-letni zgierzanin kierujący suzuki oraz 40-letni mieszkaniec Ozorkowa kierujący hondą ponieśli śmierć na miejscu, natomiast 42-letnia zgierzanka, pasażerka motocykla suzuki, oraz kierująca jeepem zostały hospitalizowane.

Niestety pomimo wysiłków lekarzy 42-latka zmarła po kilku godzinach. Ulica była całkowicie zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem.

fot. KP PSP Zgierz