Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Powiat łęczycki Łęczyca

Szlak Bitwy nad Bzurą realizowany przez Centralny ŁUK Turystyczny

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego doszło do podpisania umowy pomiędzy Województwem Łódzkim a Lokalną Organizacją Turystyczną Centralny ŁUK Turystyczny, dotyczącą realizacji zadania, polegającego na wytyczeniu i wyznakowaniu pieszego szlaku turystycznego „Szlak Bitwy nad Bzurą” – II etap.

Pierwszy etap zadania realizowany był w roku ubiegłym. Szlak rozpoczynający się w Uniejowie, ma przebiegać przez Powiaty Łęczycki i Zgierski i łączyć się będzie z innymi szlakami, prowadzącymi m.in. do Kutna. Umowa została podpisana przez Jacka Ziółkowskiego – Prezesa Zarządu i Janusza Jankowskiego – Członka Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej Centralny ŁUK Turystyczny, w obecności Andrzeja Górczyńskiego – Członka Zarządu Województwa Łódzkiego i Radosława Marca – Dyrektora Departamentu Sportu i Turystyki Województwa Łódzkiego.

Projekt, który dotyczy wytyczenia i oznakowania części Szlaku Bitwy nad Bzurą, zakłada współfinansowanie zadania w wysokości 14 820, 00 zł z budżetu Województwa Łódzkiego. Pozostałe środki pochodzić będą z LOT CŁT. Całkowity koszt zadania wyniesie 19 220,00 zł. Zadanie zrealizowane będzie do końca 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.