Reporter

reporter-ntr.pl

Ads

termy uniejów
Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Śmiertelny wypadek w Ozorkowie!

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w 29 czerwca 2021 roku około godziny 17.30 w Ozorkowie na skrzyżowaniu ul. Łęczyckiej i Łąkowej. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 38-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego, a trzy inne osoby trafiły do szpitali.

– Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 66-letni kierujący volkswagenem, jadąc ulicą Łąkową w kierunku ul. Gębickiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi jadącemu ul. Łęczycką w kierunku ul. Gębickiej, doprowadzając do zderzenia. W następstwie kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo ze skodą, jadącą w kierunku ul. Żeromskiego. W wyniku wypadku śmierć poniósł 38-letni kierujący skodą, a dwoje jej pasażerów (33-letnia kobieta i 5-letni chłopiec) oraz 27-letni kierujący audi trafili do szpitali – mówi podkom. Magdalena Nowacka, rzecznik policji w Zgierzu.

Policjanci na miejscu poddali kierującego volkswagenem badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu funkcjonariusze przez kilka godzin prowadzili oględziny miejsca wypadku i pojazdów oraz zabezpieczali ślady. Droga w tym miejscu zablokowana była do godziny 22.20. Mundurowi zorganizowali objazdy.

fot. ezg alarmowo Artur Czarnecki

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.