Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Quad w parku. Urząd powiadomi policję

Pędzący parkowymi alejkami quad na pewno nie sprzyja spokojnym spacerom. Dlatego mieszkańcy korzystający z odnowionego parku miejskiego pytają, czy tego typu pojazdy mogą wjeżdżać do parku.

A co z rowerami, hulajnogami? Czy w parku można będzie grillować, chodzić po trawnikach? Czy można wprowadzać psy? Pytań jest sporo i nasi czytelnicy w sprawie szczegółowego regulaminu kontaktują się z redakcją.

– Nie widziałam takiego regulaminu. Są tylko duże tablice z opisem roślin i samego parku w Ozorkowie – jego historii, ale regulaminu nie widziałam. Moim zdaniem jest potrzebny. Tym bardziej, że niekiedy można zobaczyć jak parkowymi alejkami jeździ quad. Jeśli nikt nie będzie na to zwracał uwagi, to niedługo w parku pojawią się motocykliści. Nie wiadomo też na jakich zasadach z parku mogą korzystać cykliści, czy można do parku przyjść z psem – zastanawia się mieszkanka Ozorkowa.

– Z parku nie mogą korzystać quady, ponieważ ścieżki w parku są przeznaczone dla pieszych i rowerzystów. O sytuacji UM powiadomi policję i zaapeluje o przejrzenie monitoringu miejskiego – informuje Izabela Dobrynin, rzecznik burmistrza.

Urząd nie odniósł się do kwestii parkowego regulaminu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.