Reporter

reporter-ntr.pl

Aktualności Powiat łęczycki Warto przeczytać Łęczyca

Powrót do aktywności. Jakie obiekty będą czynne w Łęczycy?

25 kwietnia podczas konferencji prasowej Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk poinformowała, że od 4 maja (poniedziałek) rozpoczyna się stopniowy powrót do uprawiania sportu. Czynne będą niektóre obiekty sportowe, również w naszym mieście, dlatego zachęcamy do zapoznania się z informacjami, na jakich zasadach będzie można z nich korzystać.

W Łęczycy ze względów bezpieczeństwa, obiekty będą otwierane stopniowo. Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 będzie czynny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 16:00 – 19:00. Stadion Miejski i boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 1 będą otwarte w dni powszechne w godzinach 7:00 – 20:00. W weekendy będzie można z nich skorzystać, po uprzednim uzgodnieniu z administratorem obiektu.

Przypominamy jednocześnie, że na obiekcie znajdować się może maksymalnie 6 osób. Dzieci poniżej 13. roku życia mają obowiązek przebywania z opiekunem, którego obecność również będzie wliczana w grupę.

Pamiętajmy także o zasadach bezpieczeństwa. Do momentu dotarcia na obiekt należy mieć zakrytą twarz (przebywając na boisku nie ma tego obowiązku), a przed wejściem oraz po wyjściu z obiekty konieczna jest dezynfekcja rąk.