Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Poddębice Powiat poddębicki Warto przeczytać

Powiat poddębicki z dofinansowaniem na modernizację hali sportowej przy LO

Powiat pozyskał dofinansowanie na realizację zadania pn. „Modernizacja hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach – II etap”. Otrzymane wsparcie pochodzi z Urzędu Marszałkowskiego województwa łódzkiego w ramach programu „Infrastruktura Sportowa Plus”.

Prace w hali sportowej obejmą w szczególności: wykonanie wyklejenia szyb folią przeciwsłoneczną, zakup i montaż systemów otwierania okien, wykonanie zabezpieczenia słupów konstrukcji nośnej hali, zabezpieczenie instalacji c.o. oraz roboty tynkarskie i malarskie ścian hali. Na realizację zadania powiat poddębicki uzyskał dotację z budżetu województwa łódzkiego w wysokości 70 000 zł, natomiast łączna wartość zadania zamyka się kwotą 96 500 zł.

Zadanie to jest kontynuacją działań z lipca 2020 r., w ramach których udało się zmodernizować instalację elektryczną i wentylacyjną, wykonać częściowo roboty tynkarskie i malarskie, zaadaptować pomieszczenia po zlikwidowanej kotłowni na magazyn sprzętu sportowego, osadzić stolarkę drzwiową, wykonać częściowy remont podłogi, a także zamontować konstrukcje do piłki koszykowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.