Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Warto przeczytać

Policja z Ozorkowa poszukuje nastolatków!

Wciąż nie wiadomo, co stało się z 17-letnim Adamem Szałkowskim, który kilka miesięcy temu opuścił Monar w Ozorkowie. Z początku mówiło się o tym, że chłopak może przebywać w Kutnie. Informacje nie potwierdziły się. Z kolei niedawno policja została zaalarmowana o kolejnym zaginięciu nastolatka. To 19-letni Adrian Wałowski.

– 17-latka policja poszukuje już od 4 miesięcy. Krócej, bo od tygodnia, poszukiwany jest 19-latek. Niestety, żadnych nowych informacji o zaginionych nastolatkach nie mamy – mówi asp. Robert Borowski z biura prasowego policji w Zgierzu.

Przypominamy, że funkcjonariusze z komisariatu policji w Ozorkowie poszukują zaginionego 19 latka. Wieczorem 18 listopada 2020 roku Adrian Wałowski wyszedł z domu w miejscowości Wróblew i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Adrian WAŁOWSKI

Urodzony w 2001 roku

Zamieszkały w miejscowości Wróblew, w powiecie zgierskim

zaginiony

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne krótkie, oczy niebieskie. Brak znaków szczególnych. Zaginiony był ubrany w czarne spodnie dresowe, czarny sweter i czarne buty sportowe zapinane na rzep. Nosi czarny komin do zasłaniania ust i nosa. Posiadał przy sobie dowód osobisty.

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Ozorkowie poszukują też zaginionego 17-latka. Adam Szałkowski 21 lipca 2020 roku około godziny 7:00 oddalił się z ośrodka Monar w Ozorkowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Adam SZAŁKOWSKI

urodzony w 2003 roku

Rysopis zaginionego: Wzrost ok. 175cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne. Ubrany z spodnie koloru ciemnego i ciemną koszulkę z krótkim rękawem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z policjantami komisariatu policji w Ozorkowie przy ul. Wyszyńskiego 7, tel. 47 842 54 60 lub najbliższą jednostką policji (numer alarmowy 112).