Reporter

reporter-ntr.pl

Aktualności Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Pobili na śmierć. Ruszył proces mieszkańców Ozorkowa

Przed Sądem Okręgowym w Łodzi rozpoczął się proces w sprawie zabójstwa, którego w kwietniu 2020 roku mieli dokonać dwaj mieszkańcy Ozorkowa. Poza Krystianem P. i Hubertem P., na ławie oskarżonych zasiadło jeszcze troje mężczyzn i dwie kobiety, którzy mieli nie udzielić ofierze pomocy i zacierać ślady zbrodni.

Tomasz P. został śmiertelnie pobity podczas zakrapianej imprezy z 8 na 9 kwietnia ubiegłego roku. Krystian P. i Hubert P. kopali go po głowie i okładali łańcuchem czym doprowadzili do poważnych uszkodzeń ciała. Poszkodowany zmarł.

Napastnicy mieli też wykorzystać kartę kredytową ofiary do zakupu alkoholu. 41-latek był atakowany, następnie zabrano mu portfel z dokumentami i z kartą kredytową, która została wykorzystana do zakupu alkoholu. Poziom agresji wzrastał wraz z kolejnymi wypitymi trunkami. 41-latek został brutalnie pobity, a uczestnikom spotkania nie przeszkadzało, że pokrzywdzony nie dawał oznak życia. Po zakończeniu imprezy właściciel domu i 22-latek zaczęli sprzątać. Postanowili pozbyć się zwłok, ukrywając je w szopie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.