Reporter

reporter-ntr.pl

Ads

termy uniejów
Warto przeczytać Województwo

Po weekendzie w województwie łódzkim jedynie 2 nowa zakażenia koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 52 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort podał też informację, że nie było osób, które zmarłyby z powodu COVID-19 lub z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami. Od początku epidemii w Polsce infekcję SARS-CoV-2 potwierdzono u 2 879 689 osób, z których 74 979 zmarło.

Najwięcej z 52 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem jest w województwie mazowieckim, gdzie odnotowano 10 infekcji.

Pozostałe zakażenia pochodzą z województw: wielkopolskiego (8), podkarpackiego (7), małopolskiego (6), śląskiego (4), dolnośląskiego (3), świętokrzyskiego (3), kujawsko-pomorskiego (2), lubuskiego (2), łódzkiego (2), lubelskiego (1), pomorskiego (1), warmińsko-mazurskiego (1), zachodniopomorskiego (1). W województwach opolskim i podlaskim nie odnotowano żadnego przypadku zakażenia.

1 zakażenie to dane bez wskazania adresu, które zostanie uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Resort podał też informację, że nie odnotowano osób zmarłych z powodu COVID-19 lub z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

koronawirus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.