Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Bez kategorii

Pierwszy sex–shop w regionie

seks ozo

Magdalena Stolarczyk nie ukrywa, że nad decyzją zastanawiała się długo. Wystartowanie z takim biznesem wcale nie jest łatwe. Mieszkańcy – jak usłyszeliśmy od właścicielki sex-shopu – wciąż są pruderyjni i jak na razie tylko nieliczni korzystają z podobnej oferty. – Mam jednak nadzieję, że z każdym miesiącem liczba klientów będzie rosła. W końcu wszystko jest dla ludzi a seks nie powinien być tematem tabu – mówi z uśmiechem pani Magda.

W naszym regionie do tej pory nie było sex-shopu. Czy taki punkt się przyjmie?

Póki co w dwóch pomieszczeniach na obrzeżach Ozorkowa nie ma wielu klientów. Do sklepu, podczas półgodzinnej rozmowy dziennikarza z właścicielką, przyszła tylko jedna klientka w średnim wieku. Nie zajrzała do pomieszczenia w którym wyeksponowany został seksowny towar.
– Na pewno się wstydzi – szepnęła na ucho dziennikarzowi właścicielka sex-shopu.
To prawda. W rozmowie z mieszkańcami trudno było znaleźć osobę, która o erotyce mówiłaby w sposób otwarty, nie rumieniąc się.
– Przedsięwzięcia nie traktuję chwilowo. Wiem, że mieszkańcy potrzebują czasu, aby przekonać się do sex-shopu – słyszymy.
Pani Magda jeszcze do niedawna była bez pracy. Zarejestrowała się w pośredniaku, dostała wsparcie na uruchomienie własnej działalności gospodarczej.
– Mój pomysł dotyczący sprzedaży erotycznej bielizny spotkał się z zainteresowaniem w urzędzie pracy. Otrzymałam 22 tysiące zł na rozkręcenie biznesu. Liczę na sukces i mam nadzieję, że mieszkańcy Ozorkowa, Łęczycy czy też Zgierza będą odwiedzać sklep – mówi właścicielka.

Jaka jest aktualna oferta sex-shopu?

To przede wszystkim erotyczna bielizna. Takich haleczek i seksownych kompletów nie znajdzie się w żadnym innym sklepie. Dla tych, którzy szukają urozmaicenia w życiu intymnym są nawet przebrania.
– Można się przebrać na przykład za policjantkę. Staniczek i majteczki są w kolorze niebieskim a do tego… kajdanki i pałka – mówi Magdalena Stolarczyk. – Jest przebranie diablicy, aniołka, uczennicy, cyganki, pielęgniarki. W święta sprzedałam kilka kompletów przebrań mikołajki. W ofercie są też bodystocking (rodzaj kombinezonu wykonanego z przejrzystej siateczki, tiulu lub koronki, zakładany na całe ciało, kusząco odsłaniający kobiece kształty).
Jak się dowiedzieliśmy właścicielka w ciągu najbliższych dni ma wzbogacić sex-shop w inne erotyczne gadżety.

tekst i fot. (stop)

2 KOMENTARZE

Komentarze są wyłączone.