Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ads

Ads

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Parasite pod chmurką… internauci wybrali

I już wszystko jasne …

Podczas kina plenerowego w Ozorkowie będzie można obejrzeć film  pt. „Parasite”, na który głos oddało 26,5 % głosujących. Kolejne miejsca przypadły filmom: „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże” (23,5%), „Poznajmy się jeszcze raz” (23%), „Palm Springs” (14,5 %) i „Sokół z masłem orzechowym” (12,5 %).

Seans zaplanowany został w piątek, 18 czerwca 2021 przy hali sportowej w Ozorkowie. Początek projekcji godzina 21.30. Wejście od godziny 21.00 do wyczerpania miejsc.

Organizatorzy przygotowali 150 leżaków.  Można zabrać swoje koce i kocyki, aby zapewnić komfort termiczny.

Projekcja odbędzie się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi dla tego typu wydarzeń. Należy pamietać o dystansie 1,5 m (osoby mieszkające razem mogą siedzieć obok siebie) oraz maseczkach tam, gdzie nie jest możliwe zachowanie dystansu. Ilość miejsc ograniczona. Limit miejsc ustala organizator na podstawie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych termin wydarzenia może ulec zmianie.

Parasite” („Pasożyt”) w reżyserii Joon-ho Bonga to historia ubogiej południowokoreańskiej rodziny, której losy splatają się z losami zamożnej familii. Jak do tego dochodzi i jakie są tego konsekwencje…? Ta czarna komedia z elementami thrillera zdobyła w sumie 38 nagród filmowych, w tym 4 Oscary. Film cieszy się dużym uznaniem zarówno widzów jak i krytyków na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.