Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Powiat zgierski Warto przeczytać

Najpierw razem pili, później poderżnęli mężczyźnie gardło i wrzucili do rzeki

Prokuratura Rejonowa w Zgierzu wystąpiła do sądu z wnioskami o aresztowanie 28-latki i jej 29-letniego partnera, podejrzanych o zabójstwo 49-letniego mieszkańca Aleksandrowa Łódzkiego. Według ustaleń śledczych do zbrodni doszło w czwartek, natomiast owinięte w dywan ciało mężczyzny znaleziono w nocy z soboty na niedzielę pod mostem na rzece Bzurze w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego.

Para przyjechała nad rzekę wypożyczonym samochodem dostawczym. Sprawcy wyciągnęli z auta skatowane ciało, które zawinęli potem w dywan. Wrzucili ciało z mostu do Bzury, ale utknęło ono na kamieniach.

Jak udało się ustalić, sąsiedzi 49-latka mieszkającego na jednym z osiedli w Aleksandrowie Łódzkim słyszeli „niepokojące odgłosy”. W mieszkaniu doszło do awantury, ale nikt nie poinformował służb.

O awanturze lokatorzy mówią dopiero dwa dni później siostrze 49-latka, właściciela lokalu, w którym była impreza. Siostra przyjechała na miejsce, bo nie mogła się skontaktować z bratem. Niedługo potem była już na policji.

Funkcjonariusze weszli do lokalu. Na miejscu zauważyli ślady krwi i brak dużego fragmentu dywanu. W wyniku specjalistycznych badań ustalono, że krew była zmywana z podłogi.

W lokalu nie było 28-latki, która od jakiegoś czasu wynajmowała pokój od 49-latka.

Kobieta nazywała go „wujkiem”. Z ustaleń wynika, że kobieta uczestniczyła w nocy z czwartku na piątek w imprezie odbywającej się w mieszkaniu. Był na niej również jej o rok starszy partner.

Na szyi denata stwierdzono ciętą ranę, prawdopodobnie od noża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.