Reporter

Nowy Tygodnik Regionalny

Ozorków Powiat zgierski Temat główny Warto przeczytać

Kierowcom puszczają nerwy. Na parkingu ostrzegawcza tabliczka

Na jednym z parkingów w Ozorkowie pojawiła się informacja, która wzbudziła spore zainteresowanie na osiedlu. Na wbitej w śniegową zaspę tabliczce można mianowicie przeczytać ostrzegawczą wiadomość „Ja tu odgarniałem, nie ty”…

Zima pokazała swoje prawdziwe oblicze. W ciągu kilku ostatnich dni nasypało naprawdę dużo śniegu. Z białego puchu cieszą się dzieci, dorośli mają zupełnie inne humory. Trzeba przyznać, że odgarnięcie śniegu z miejsca parkingowego kosztuje dużo wysiłku. Jeden z kierowców, który włożył sporo pracy w przygotowanie dla siebie parkingu pod blokiem, przestrzegł innych zmotoryzowanych.

– To dość humorystyczne, ale rzeczywiście nie dziwię się – mówi z uśmiechem mieszkaniec osiedla. – Jakbym włożył dużo pracy w odgarnięcie śniegu, to też nie chciałbym aby ktoś inny zaparkował w tym miejscu. Czy ta tabliczka coś da? Tego nie wiem. Na osiedlu brakuje miejsc parkingowych.

O zimowych kłopotach – nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców Ozorkowa – będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu Reportera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.