Reporter

reporter-ntr.pl

Ads

termy uniejów
Ozorków Powiat zgierski Warto przeczytać

Gdzie te cuda? – pyta pan Andrzej z Łodzi, który odwiedził Ozorków

W parku miejskim w Ozorkowie spotkaliśmy pana Andrzeja. Przyjechał do Ozorkowa, bo wcześniej kliknął w internecie w hasło „Ozorków – miasto cudów”. Zaciekawiony tym sloganem chciał się przekonać, czy rzeczywiście może go w Ozorkowie spotkać coś niezwykłego.

– W internecie naprawdę jest taka strona, która zapewnia, że w Ozorkowie dzieją się cuda. Dlatego przyjechałem – mówi z uśmiechem pan Andrzej. – Niedawno rozmawiałem z jednym z mieszkańców i zapytałem o te cuda. Zatrzymał się na moment i powiedział, że w parku miejskim latarnie były proste a teraz się wykrzywiły. To jest cud.

Łodzianin w humorystyczny sposób opowiedział naszemu reporterowi o swojej wakacyjnej pasji, czyli odwiedzaniu różnych miast w naszym regionie.

– Mam trochę wolnego czasu i sobie podróżuję. Przekonałem się, że w Ozorkowie rzeczywiście funkcjonuje takie określenie – „Ozorków miasto cudów”. Mieszkańcy w taki charakterystyczny sposób mówią z przekąsem o tym, że coś mogło wydarzyć się jedynie w Ozorkowie, a nie w innym mieście. Ale każde miasto ma swoją specyfikę – dodaje pan Andrzej.

– Gdzie te cuda? – pyta pan Andrzej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.