Reporter

reporter-ntr.pl

Na sygnale Warto przeczytać Województwo

Funkcjonariusz walczy o życie w szpitalu. Jadąc policyjnym motocyklem zderzył się z ciężarówką, która wymusiła pierwszeństwo

Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Kozeninie. W wyniku zdarzenia, 46-letni policjant opoczyńskiej komendy z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło 13 września 2021 roku, o godzinie 8.20, na prostym odcinku drogi w Kozeninie. Jak wstępnie ustalono, 19-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Daf z naczepą, wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu, policyjnym motocyklem, którym kierował 46-letni funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. W wyniku zdarzenia, policjant doznał rozległych obrażeń ciała, został hospitalizowany. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wypadku został zabezpieczony monitoring, przesłuchano świadków, zabezpieczono wszystkie możliwe dowody tak aby, jak przy każdym tego rodzaju wypadku, rzetelnie ustalić przebieg zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.