Reporter

reporter-ntr.pl

termy uniejów
Na sygnale Warto przeczytać

90-letni rowerzysta uderzył w bok wyprzedzającej go ciężarówki. Zmarł w szpitalu

W piątkowe popołudnie 16 lipca 2021 roku na jednej z dróg w powiecie radomszczańskim doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia, gdzie śmierć poniósł rowerzysta.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło 16 lipca 2021 roku, tuż przed godziną 14: 00 na drodze w miejscowości Widawka, położonej w gminie Kodrąb. Rowerzysta, w momencie gdy był wyprzedzany przez ciężarówkę marki MAN z naczepą typu cysterna, z niewiadomych przyczyn skręcił w lewo i uderzył w jej bok, po czym upadł na jezdnię. 90 – latek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Niestety po kilku godzinach okazało się, że mężczyzna nie przeżył zderzenia z samochodem ciężarowym. Wiadomo, iż kierowca MAN-a, 23 – letni mieszkaniec powiatu koneckiego był trzeźwy. Trwające czynności w sprawie mają za zadanie wyjaśnić pozostałe możliwe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Po raz kolejny policjanci apelują do wszystkich uczestników dróg o rozwagę i rozsądek. Niechronieni powinni szczególnie pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania, bo w większości przypadków to dla nich zdarzenia drogowe są najtragiczniejsze w skutkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.